ERJPA3J133V
MFR.Part #
ERJPA3J133V
JLCPCB Part #
C543310
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS