ERJ-PA3F69R8V
MFR.Part #
ERJ-PA3F69R8V
JLCPCB Part #
C4114174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS