ERJPA3F5603V
MFR.Part #
ERJPA3F5603V
JLCPCB Part #
C441937
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS