EEH-ZT1J680P
MFR.Part #
EEH-ZT1J680P
JLCPCB Part #
C1518233
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 2.8A@100kHz 25mΩ 4000hrs@125℃ 63V 68uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS