ERJ-1GNJ6R8C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ6R8C
JLCPCB Part #
C4272702
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 50mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS