ERA3AEB393V
MFR.Part #
ERA3AEB393V
JLCPCB Part #
C473250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS