ERJ-PA3D36R0V
MFR.Part #
ERJ-PA3D36R0V
JLCPCB Part #
C4009056
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS