ERJ-PA3D1273V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1273V
JLCPCB Part #
C3957888
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS