ERJ-U14D1182U
MFR.Part #
ERJ-U14D1182U
JLCPCB Part #
C2138918
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS