ERJ-PA2F6192X
MFR.Part #
ERJ-PA2F6192X
JLCPCB Part #
C4335804
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS