ERJ-PA2F6190X
MFR.Part #
ERJ-PA2F6190X
JLCPCB Part #
C4322642
Description
-55℃~+155℃ 200mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS