ERJPA2F5601X
MFR.Part #
ERJPA2F5601X
JLCPCB Part #
C427245
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS