ERA-6VEB9310V
MFR.Part #
ERA-6VEB9310V
JLCPCB Part #
C4238494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS