ERJ-PA2F5492X
MFR.Part #
ERJ-PA2F5492X
JLCPCB Part #
C4278531
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS