ERJ-PA2F5231X
MFR.Part #
ERJ-PA2F5231X
JLCPCB Part #
C4128376
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS