ERJ-PA2F5113X
MFR.Part #
ERJ-PA2F5113X
JLCPCB Part #
C4271602
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS