ERJ-UP3F1823V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1823V
JLCPCB Part #
C4201672
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS