ERJPA2F2201X
MFR.Part #
ERJPA2F2201X
JLCPCB Part #
C427242
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS