EEU-EE2G100B
MFR.Part #
EEU-EE2G100B
JLCPCB Part #
C5114272
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 150.5mA@120Hz 22mm 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS