RN73R1ETTP12R6D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP12R6D50
JLCPCB Part #
C2499816
Description
-55℃~+155℃ 12.6Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS