ERJPA2F1801X
MFR.Part #
ERJPA2F1801X
JLCPCB Part #
C542985
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS