RE0402DRE0729R4L
MFR.Part #
RE0402DRE0729R4L
JLCPCB Part #
C6966157
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS