ERJ-B2AJ360V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ360V
JLCPCB Part #
C4312790
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS