ERJ-PA2F10R5X
MFR.Part #
ERJ-PA2F10R5X
JLCPCB Part #
C4230987
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS