ECW-FA2J154J5
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FA2J154J5
JLCPCB Part #
C3798754
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS