ERJ-PA2D7873X
MFR.Part #
ERJ-PA2D7873X
JLCPCB Part #
C3993318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS