ERJ-U06J911V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06J911V
JLCPCB Part #
C1858962
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS