ERJ-PA2D68R1X
MFR.Part #
ERJ-PA2D68R1X
JLCPCB Part #
C4270596
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS