ECE-A1HN4R7U
MFR.Part #
ECE-A1HN4R7U
JLCPCB Part #
C1589686
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 30mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS