ERJ-PA2D2211X
MFR.Part #
ERJ-PA2D2211X
JLCPCB Part #
C4360236
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS