ERJ-U2RD1050X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1050X
JLCPCB Part #
C1882072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS