ERJ-PA2D1021X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA2D1021X
JLCPCB Part #
C4181516
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS