ERJ-H3GJ5R6V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ5R6V
JLCPCB Part #
C4326645
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 125mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS