ERJ-P14F3402U
MFR.Part #
ERJ-P14F3402U
JLCPCB Part #
C4320007
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS