ERJ-P14F27R4U
MFR.Part #
ERJ-P14F27R4U
JLCPCB Part #
C4339815
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS