ERJ-U1DD14R3U
MFR.Part #
ERJ-U1DD14R3U
JLCPCB Part #
C1702213
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS