ERJ-P14F29R4U
MFR.Part #
ERJ-P14F29R4U
JLCPCB Part #
C3962492
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS