ERJ-P14F1073U
MFR.Part #
ERJ-P14F1073U
JLCPCB Part #
C4117419
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS