ERJ-H3GJ512V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ512V
JLCPCB Part #
C4119899
Description
-55℃~+175℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS