ERJ-P03F7870V
MFR.Part #
ERJ-P03F7870V
JLCPCB Part #
C4080239
Description
-55℃~+155℃ 200mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS