ERJ-P08F33R2V
MFR.Part #
ERJ-P08F33R2V
JLCPCB Part #
C4018595
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS