ERJ-P08D4302V
MFR.Part #
ERJ-P08D4302V
JLCPCB Part #
C4136384
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS