ERJ-PB3B5902V
MFR.Part #
ERJ-PB3B5902V
JLCPCB Part #
C2088313
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS