ERJP06J183V
MFR.Part #
ERJP06J183V
JLCPCB Part #
C543478
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS