ERJ-P03D2550V
MFR.Part #
ERJ-P03D2550V
JLCPCB Part #
C3922135
Description
-55℃~+155℃ 200mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS