ERA-8AEB88R7V
MFR.Part #
ERA-8AEB88R7V
JLCPCB Part #
C3939302
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS