ERJ-HP6J120V
MFR.Part #
ERJ-HP6J120V
JLCPCB Part #
C4328297
Description
-55℃~+175℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS