ERJ-H2RF8661X
MFR.Part #
ERJ-H2RF8661X
JLCPCB Part #
C4020699
Description
-55℃~+175℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS