ERJ-H2RF5621X
MFR.Part #
ERJ-H2RF5621X
JLCPCB Part #
C4250414
Description
-55℃~+175℃ 100mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS