ERJ-1TNF5763U
MFR.Part #
ERJ-1TNF5763U
JLCPCB Part #
C2147917
Description
-55℃~+155℃ 1W 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS